У Покровську для неповнолітнього клієнта пробації провели захід до Дня святого Миколая

17 грудня Покровський районний відділ № 3 філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області спільно з Покровським центром соціальних служб Донецької області залучив неповнолітнього, що перебуває на обліку, до заходу з нагоди Дня Святого Миколая.

Для створення святкового передноворічного настрою та корисного проведення часу керівником служби з соціальної роботи в громаді Наталією Антоновою проведено цікавий майстер-клас з виготовлення новорічної прикраси та ялинкових іграшок.

Неповнолітній власноруч створив такий простий та водночас оригінальний декор, який прикрасить оселю. Такі прикраси несуть заряд позитиву, радість, тепло і чарівний
настрій.

Крім того, в невимушеній атмосфері учасники заходу згадали історію виникнення свята Миколая, про добрі вчинки, які зробили протягом року та поділилися родинними традиціями щодо приготування до новорічних свят.

По завершенню майстер-класу підліток отримав солодкий подарунок від депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка.

Метою заходу було виховувати у неповнолітнього любов та повагу до традицій українського народу, бажання творити добро та прекрасне у світі.

- Реклама -