Передати цілісний майновий комплекс: у Покровську на сесії депутати вирішували подальшу долю Палацу культури

15 грудня під час проведення чергової сесії міської ради, серед інших питань депутати розглянули питання прийняття на баланс міста Палац культури, який наразі належить ПрАТ «ШУ «Покровське».

Так, депутат міської ради від «Молодіжної партії» Сергій Андрійченко під час обговорення цього питання на депутатському навчанні звертав увагу, що передачі має підлягати увесь цілісно-майновий комплекс.

Мова йде про те, що приміщення Палацу культури планували передати у власність міста без приміщення ресторану.

«У нас є багато громадських організацій, які в свята шукають, де б їм відзначити той чи інший захід. Це й центр «Милосердя», і спілка ветеранів, і багато інших організацій. Якщо це приміщення — цілісний майновий комплекс, у них одна система опалення, водовідведення, один дах — треба передавати все. І для громади буде зручно: з цих приміщень можна зробити, наприклад, зону дозвілля для наших дітей. Чи через аукціон надати в оренду, і потім на свята, щоб для наших організацій там проводити безкоштовно заходи», — підкреслив Сергій Андрійченко.

Депутати зазначили, що це зауваження є доцільним та слушним, та вирішили надіслати звернення до власника Палацу культури з пропозицією передати до комунальної власності громади цілісний майновий комплекс, а не лише його частину.

- Реклама -