Рукавичка добра: у Покровську депутати від «Молодіжної партії» долучилися до благодійної акції

Депутати Покровської міської ради від «Молодіжної партії» долучилися до благодійної акції «Рукавичка добра», яка стартувала напередодні Дня святого Миколая.

Суть акції полягає у тому, що кожен бажаючий може створити маленьке диво для дітей пільгової категорії. На спеціальних ялинках розташовані так звані рукавички, на яких написані дитячі бажання.

Сьогодні депутати Сергій Андрійченко, Ігор Кіктєв, Анастасія Долга та Сергій Солоха завітали до торгівельного центру «Бульвар», аби виконати декілька бажань маленьких мешканців Покровська.

«День Святого Миколая – одне з найбажаніших дитячих свят. За кілька днів діти зазвичай пишуть святому листи з побажаннями та очікують подарунки. Немає в світі малюка, який в очікуванні не мріяв би про щось особливе. Хіба можливо описати ту щиру радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Саме тому ми з депутатами від «Молодіжної партії» залюбки доєдналися до цієї акції аби подарувати малечі частинку казки», — зазначив депутат Сергій Андрійченко.

- Реклама -