У Добропіллі розглянули проект бюджету громади на 2022 рік

Вчора, 8 грудня, у Добропіллі відбулося засідання виконавчого комітету. Так, присутнім представили проект бюджету громади на 2022 рік.

Як повідомила начальниця фінансового управління Олена Кравчук, доходи бюджету на 2022 рік плануються у розмірі 471,4 млн грн. Варто відзначити, що порівняно з 2021 роком (399 млн грн), бюджет буде збільшено.

Це відбудеться за рахунок реєстрації додаткового платника — Відокремленого підрозділу «Шахта «Білозерська». Також до бюджету громади податок на доходи фізичних осіб сплачуватиме Добропільський міськрайонний суд, який до цього був підпорядкований Слов’янську і сплачував податки до їхньої громади.

Олена Михайлівна також повідомила, що у наступному році планується виділення коштів (7,2 мільйона гривен) на погашення частини позики, яку було взято на проведення капітального ремонту дороги по вулиці Івана Франка.

Що стосується бюджету розвитку, то він планується у розмірі 9,5 мільйона гривень. Одним з пунктів бюджету розвитку є придбання квартир (595 тисяч гривень) для багатодітних родин, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також внутрішньо переміщеним особам. Це відбуватиметься у співфінансуванні з обласним та державним бюджетами.

Також у 2022 році у співфінансуванні з Державним фондом регіонального розвитку розпочнеться реконструкція ДНЗ «Казка». З бюджету міста на це буде виділено 10% від загальної вартості проекту — 2,6 мільйона гривень.

Загалом бюджет на наступний рік є профіцитним та сбалансованим.

- Реклама -