У Покровську планують відновити кінотеатр «Мир»

У Покровську планують відновити кінотеатр «Мир». Таке питання розглядали вчора, 8 грудня, під час засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Нагадаємо, рішенням чергової сесії Покровської міської ради від 21.04.2021 року кінотеатр «Мир» було включено до переліку об`єктів, які підлягають приватизації, а далі й відновлення.

Через заборгованість по заробітній платі перед колишніми працівниками парку культури та відпочинку, кінотеатр зараз перебуває під арештом.

«Ми дослухались до думки депутатів та наших мешканців щодо необхідності відновлення кінотеатру. У наступному році плануємо завершити процедуру виключення його з реєстру боржників, а поки треба привести у відповідність землевпорядну документацію і рухатись далі. Який це буде проєкт – говорити зарано, але він має отримати такий вигляд, який вдало поєднається з загальною концепцією реставрації історичної частини міста, — зазначив начальник  Департаменту фінансово-економічної політики та управління активів Олександр Добровольський.

- Реклама -