У Покровську завершили ремонтні роботи із заміни трубопроводу у мікрорайоні «Шахтарський»

На початку листопада комунальне підприємство «Покровськводоканал» анонсувало проведення робіт із заміни напірного трубопроводу. 

Старі труби водопостачання були постійною причиною поривів і дошкуляли мешканцям майже десятка багатоповерхівок, що у мікрорайоні «Шахтарський».

Менше місяця знадобилося працівникам «Покровськводоканалу», аби виконати роботи із заміни напірного трубопроводу та вирішити цю багаторічну проблему. Як повідомив директор КП «Покровськводоканал» Руслан Ліннік, аби швидко та якісно виконати роботи, на об’єкті працювало дві бригади.

«Ми планували повністю виконати ремонтні роботи та переподключити будинки до 4 грудня. Проте встигли все зробити до 30 листопада. Було замінено 480 метрів старих чугуних та металевих труб на сучасні пластикові», — розказав журналістам Руслан Юрійович.

Працівники підприємства також приведуть до ладу територію, яка була пошкоджена під час ремонту. Буде розплановано розритий грунт, при необхідності буде додатково завезена земля.

Отже, роботи закінчені, а це означає, що тепер якість водопостачання для кількох тисяч мешканців покращилася і вони можуть забути про постійні пориви, підтоплення підвалів та незручності.

- Реклама -