У Покровську відбулося засідання робочої групи з підвищення рівня оплати праці

Сьогодні, 30 листопада, у Покровську відбулося засідання робочої групи з підвищення рівня оплати праці, додержання законодавства про працю, а також забезпечення податкових і бюджетних надходжень та платежів.

Так, на засіданні були присутні представники відділів Покровської міськради, Пенсійного фонду, Управління з питань праці, Покровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби тощо.

Наразі у Покровській громаді є три підприємства, які мають заборгованість по заробітній платі перед працівниками. Це ДП «ВК «Краснолиманська», ТОВ «Краснолиманське» та завод «Електродвигун». З усіма ними проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності погашення заборгованості, але чітких прогнозів щодо цього керівництво підприємств надати не може.

Також на засідання були запрошені керівники Покровської ради ветеранів та гаражного кооперативу «Южний». Згідно даних податкової служби, їх працівники отримують зарплатню, нижче мінімальної.

Як пояснила голова Покровської ради ветеранів Валентина Голощапова, в їх організації працює три людини — голова, бухгалтер та відповідальний секретар. Усі вони отримуть 1/2 частину від розміру мінімальної зарплатні, адже їх робочий день складає не 8, а 4 години. Що ж стосується працівників гаражного кооперативу, то голова зазначив, що менше мінімальної зарплатні (1/4 ставки) отримує бухгалтер, яка працює один день на тиждень з дому.

Також присутні заслухали доповідь начальника відділу промисловості та АПК Євгена Ієвлєва, який зазначив, що у Покровській громаді продовжується вивчення земель сільгосппризначення. По багатьом із них було виявлено нецільове призначення, через що до бюджету міста не надходили у повному обсязі кошти.

Проте вже ведеться претензійна робота. Так, наприклад, прокуратурою було ініційовано позов до суду та повернуто до громади 30 га землі, яка знаходилася в оренді у одного з підприємців з Гришиного. Використовуючи ділянку не за призначенням, він не доплатив до бюджету громади майже 100 тисяч гривень.

Також під час засідання було наголошено на необхідності офіційного оформлення працівників та своєчасної виплати податків і ЄСВ.

- Реклама -