У Покровську волонтер відвідав підоблікових пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві.

Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації. Мотивація до зміни кримінального мислення, готовності до позитивних змін у житті та моральна підтримка необхідна більшій кількості клієнтів пробації.

Тому, з метою сприяння соціальній адаптації осіб, що перебувають на обліку уповноваженого органу пробації співробітники відділу залучають до роботи волонтерів, які допомагають у вирішенні нагальних потреб осіб, які опинилися у конфлікті із законом.

Так, 26 листопада співробітники Покровського районного відділу № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно з волонтером пробації Андрієм Ганцурою відвідали підоблікових відділу за місцем їх проживання.

В ході зустрічі волонтер пробації провів індивідуальні бесіди щодо усвідомлення ними сімейних цінностей, необхідності офіційно працевлаштовуватися та ведення законослухняного способу життя. Звернув увагу на те, до чого може призвести протиправна поведінка, оточення з негативним впливом, вживання алкоголю та наркотичних речовин. Кожна людина може розпочати своє життя з чистого
аркушу в будь-якому віці, головне зробити вчасно висновки. Адже, пробація – можливості до змін!

Андрій Сергійович запропонував підтримку суб’єктам пробації, залишив свої координати і зазначив, що до нього можна звернутися в будь-який час за слушною порадою, він завжди підтримає у скрутну хвилину і не залишить людину один на один зі своїми проблемами.

- Реклама -