Мешканців Покровська запрошують долучитися до акції «Співчуття»

До 88-ї річниці Голодомору в Україні, вшанування жертв якого припадає цього року на 27 листопада, Покровська міська рада ініціює проведення акції «Співчуття».

На знак духовної єдності з поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору, та збереження пам’яті про геноцид 1932-33 років мешканцям Покровської громади пропонують долучитися до акції.

Це може бути допис у мережі Фейсбук про спогади родичів, які були очевидцями тих подій, передача до музею сімейних реліквій чи світлин з часів Голодомору або просто добра справа у пам`ять про тих, хто загинув від голоду (допомога соціально незахищеним категоріям населення, фізична допомога літнім людям або молитва).

Кожен самостійно може обрати для себе – яким чином приєднатися до інформаційної акції. Дописи (розповіді) про свою участь викладайте у соціальні мережі з хештегом #Співчуття.

Також покровчанзапрошують долучитися до загальнонаціонально-міжнародної акції «Запали свічку», яка відбувається щорічно у День пам’яті жертв Голодомору.

Традиційно о 16.00 пам’ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня як в Україні, так і в багатьох країнах світу. У багатьох містах та населених пунктах на головних майданах у цей час теж запалюють свічки.

- Реклама -