У Краматорську нагородили кращих спортсменів області

Вчора, 24 листопада, у Краматорську відбулася зустріч голови Донецької ОДА Павла Кириленка з провідними спортсменами області, які брали участь у міжнародних змаганнях.

Загалом 43 спортсмени і тренери отримали державні нагороди, почесні грамоти, подяки та сертифікати. Також 23 спортсмени та 8 тренерів отримали одноразові грошові винагороди за високі досягнення у міжнародних змаганнях на загальну суму майже 977 тисяч гривень.

Павло Кириленко зазначив, що незважаючи на труднощі, які створила пандемія, спортсмени продовжують підіймати спортивний авторитет Донеччини в Україні та України у світі. За цей рік вони привезли 680 медалей з міжнародних змагань, а державний гімн лунав 330 разів.

«Впевнений, що спортсмени Донеччини зможуть гідно представити національну команду України на Всесвітніх та Дефлімпійських іграх. Ми зі свого боку продовжуємо працювати над тим, щоб діти та юнацтво мали легкий доступ до занять спортом, а найкращі зі спортсменів та тренерів отримували гідну винагороду від держави», — наголосив голова Донецької ОДА.

- Реклама -