У Добропіллі провели онлайн-захід для роботодавців

Вчора, 23 листопада, начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Гончарова та провідна юристконсультка Добропільського міського центру зайнятості Альона Петрова провели захід в рамках загальнообласної декади зайнятості для людей з інвалідністю на онлайн-платформі ZOOM — семінар для роботодавців на тему «Вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю та відповідальність роботодавців згідно чинного законодавства».

До них долучилися соціальні партнери, представники Донецького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів – Соломія Шаповалова та Валерія В’ячеславова, які надали інформацію про особливості подання звітності «Про зайнятість і
працевлаштування осіб з інвалідністю» (форма № 10 ПОІ).

Альона Петрова розповіла присутнім про вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю та відповідальність роботодавців згідно чинного законодавства. Валентина Гончарова ознайомила з широким спектром послуг, які сьогодні пропонує служба зайнятості роботодавцям, в тому числі, дистанційно.

Присутні на заході роботодавці отримали відповіді на свої запитання від запрошених соціальних партнерів та фахівчинь центру зайнятості.

- Реклама -