У Покровську за гроші НСЗУ ремонтують амбулаторію

У Покровську тривають ремонтні роботи амбулаторії №3, що знаходиться у мікрорайоні «Шахтарський». 

Нагадаємо, що у правому крилі будівлі вже було виконано сучасний ремонт. Тепер роботи тривають у протилежній частині лікарні.

За словами фахівців, ця амбулаторія є найбільшою і надає медичні послуги більше 16 тисячам осіб. Після ремонту саме тут будуть всі необхідні кабінети для надання якісної медичної допомоги первинної ланки, а також лабораторія, кабінет щеплення, конференц-зала, дитяча кімната.

«Ремонт проводиться за кошти ЦПМСД, які були отриманні від Національної служби здоров’я України за надання медичних послуг. Це 2,5 мільйона гривень. До того ж, ми сюди плануємо додати двох сімейних лікарів, аби обслуговувати мешканців сіл Лисівка, Даченське та Новопавлівка», — розповіла директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Інеса Остряніна.

У свою чергу заступниця міського голови Маргарита Ідрісова зазначила, що цей ремонт став можливим завдяки раціональному використанню коштів:

«Лікарі, медсестри отримують гідну заробітну плату, вони працюють в ковіді, вони премійовані, але настільки раціонально використовуються гроші, що це залишаються на розвиток. І саме ця реформа НСЗУ і є показником того, що зараз відбувається: кошти, які виділяються на лікарні, вони не тільки на покриття медикаментів, заробітної плати, але й на розвиток».

Варто відзначити, що з бюджету міста будуть виділені гроші для ремонту вхідної групи: будівництва закритого тамбуру з пандусом для забезпечення доступу маломобільних груп населення, утеплення фасаду та благоустрій території. На це планують витратити приблизно 1,3 мільйона гривень.

- Реклама -