У Покровську затвердили тарифи на платні медичні послуги: хто та скільки платитиме?

У Покровську затвердили тарифи на платні медичні послуги. Відповідне рішення було прийняте вчора, 18 листопада, під час засідання виконавчого комітету.

Так, відтепер платними послугами можуть скористатися люди, які не мають укладеної декларації з сімейним лікарем. Вони діятимуть у Покровській міській лікарні (колишня залізнична лікарня по вулиці Степана Бовкуна), у Покровській стоматологічній лікарні, у Покровській клінічній лікарні інтенсивного лікування, у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, а також у Родинській міській лікарні.

Отримані від платних послуг гроші планується витрачати на оплату праці медичних працівників, оновлення матеріально-технічної бази тощо.

Так, наприклад, відтепер пацієнти, які не мають укладеного договору з сімейним лікарем, можуть звернутися до терапевта на профілактичний огляд та за консультацією до будь-якого медичного закладу з переліку, що був зазначений вище. Проте за це доведеться сплатити певні кошти:

  • 102,82 — у Покровській міській лікарні
  • 212,89 — у КНП «ЦПМСД»
  • 150,00 — у Родинській міській лікарні
  • 180,00 — у КНП «Покровська КЛІЛ» (в стаціонарних умовах).

Загально клінічний аналіз крові у КНП «Покровська КЛІЛ» для таких пацієнтів коштуватиме 150 гривень (130 гривень для осіб молодше 18 років), а загально клінічний аналіз сечі — 85 гривень.

Більш детальніше з переліком та тарифом на платні медичні послуги можна ознайомитися за посиланням.

Члени виконкому підтримали це рішення.

- Реклама -