В Україні розпочався тиждень безпеки дорожнього руху

Сьогодні, 15 листопада, в Україні розпочався тиждень безпеки дорожнього руху і досить вчасно. Систематичні ДТП останніх тижнів в країні викликають неабиякий резонанс серед населення і це, звичайно, небезпідставно.  

Під час відкриття ІІ етапу щорічного Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький поінформував суспільство про реальний стан безпеки на українських дорогах.

Олексій Білошицький повідомив, що в цьому році на дорогах України сталося понад 154 тисячі ДТП. Понад 20 тисяч аварій з потерпілими, або загиблими. Якщо детальніше, то ДТП у яких особи травмувались — 24 905 осіб. Аварій, де загинули люди, також немало — 2 592 людини.

Він також назвав п’ять основних причин ДТП з потерпілими і загиблими. Понад 40% таких інцидентів стається через порушення швидкісного режиму. На другому місці — порушення правил маневрування, на третьому — порушення правил проїзду перехресть, на четвертому — порушення правил проїзду пішохідних переходів. Завершує список — недотримання безпечної дистанції між транспортними засобами.

Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України

- Реклама -