Спортсменки з Мирнограда та Курахового завоювали бронзові медалі на Кубку України зі спортивної аеробіки

Спортсменки з Мирнограда та Курахового, які представляли Донецьку область на Кубку України зі спортивної аеробіки, завоювали бронзові медалі.

Так, з 5 по 7 листопада в Одесі відбувся Кубок України зі спортивної аеробіки, де серед 10 регіонів держави спортсмени Донецької області відзначилися бронзовими нагородами.

Медальним для Донеччини став виступ «аеро фанк команди», яка складалася з 6 дівчат: Дар’я Кашура, Євгенія Вербна, Тетяна Мартинова, Єлизавета Пєтухова, Аліна Сичова, Ярослава Хлистун. Рейтингові бали до загального заліку також додалися за підсумками змагань у аеро-денс і аеро степ командах, де наша збірна посіла 4 сходинки.

Донецьку область на Кубку України представили вихованці спортивного клубу «Бригантина» (місто Мирноград) і комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Курахівської міської ради.