У Покровську оголошено конкурс на перевезення пасажирів

У Покровську оголосили конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Покровськ, с. Шевченко, м. Родинське.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 (зі змінами) (далі – Порядок), рішення виконавчого комітету № __492__ від 21.10.2021.

Так, конкурс проводиться для визначення перевізників на таких маршрутах:

Комфортність автобусів визначається відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв`язку України від 12.04.2007 № 285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери його використання за видами сполучень та режимами руху» зі змінами.

До роботи на автобусних маршрутах загального користування, передбачено використання автобусів наступних класів:

 Автобуси місткістю не більше 22 пасажирів, крім водія, поділяються на два класи:

— клас А: автобуси, призначені для перевезення сидячих пасажирів та мають місця для стоячих пасажирів;

Автобуси місткістю понад 22 пасажира, крім водія, поділяються на три класи:

— клас I: автобуси, призначені для перевезення сидячих і стоячих пасажирів, конструкція яких дозволяє пасажирам безперешкодно переміщуватись по салону;

— клас II: автобуси, призначені для перевезення головним чином сидячих пасажирів, а також стоячих пасажирів у проході проміж рядами та (або) на площадці для стоячих пасажирів, розмір якої не перевищує 1,5м2.

Більш детальніше про умови конкурсу читайте на сайті Покровської міської ради.

- Реклама -