У Покровській громаді відремонтовано понад 21 тисячу квадратних метрів доріг

У поточному році в Покровській громаді було відремонтовано понад 21 тисячу доріг. Про це журналістам повідомив начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков.

«У поточному році ми виконували роботи по принципу «зробити дороги проїзними». Роботи проводилися на тих ділянках доріг, які потребували термінового ремонту задля забезпечення проїзду автотранспорту», — зазначив Дмитро Валерійович.

Так, у цьому році в громаді було відремонтовано понад 17 тисяч квадратних метрів доріг із залученням підрядних організацій. На це з бюджету міста було витрачено 13,8 мільйона гривень.

Ще понад 4 тисячі квадратних кілометрів (на 599 тисяч гривень) вдалося відремонтувати силами комунальних підприємств та завдяки техниці, яка була придбана у цьому році.

Наразі житлово-комунальним відділом вже проводиться аналіз запитів депутатів та мешканців, фіксується теперішній стан доріг та характер пошкоджень дорожнього полотна. Таким чином, будуть визначені потреби в першочергових ремонтах на наступний, 2022 рік.

- Реклама -