Засідання комісії ТЕБ та НС: у Покровську ввели додаткові карантинні обмеження

Сьогодні, 3 листопада, у Покровську відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС, під час якого були прийняті додаткові карантинні обмеження для мешканців громади.

Так, відтепер ковід-сертифікати мають бути не тільки у персоналу торгівельних центрів, закладів харчування, непродовольчих ринків, а і у відвідувачів.

«Що стосується розважальних закладів, непродовольчих ринків, торгівельно-розважальних центрів, то ковід-сертифікат повинні мати не тільки продавці і персонал, а й відвідувачі. На цьому акцентувала увагу всеукраїнська комісії з питань ТЕБ та НС. Якщо ви прийшли на ринок, то продавець має перевірити у вас наявність сертифікату про вакцинацію», — зазначила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова.

До того ж, на комісії заступник міського голови Анатолій Зінченко та керівництво транспортного відділу рекомендували людям похилого віку користуватися громадським транспортом з 10-00 до 15-00. Таке рішення було прийняте, аби розвантажити маршрутки у години пік.

Також під час засідання комісії було прийняте рішення про збільшення перевірок громадського транспорту та закладів торгівлі і харчування.

«Ми давали усім підприємцям можливість і час вакцинуватися. Сьогодні ми розуміємо, що з одним щепленням ми нікого не закриваємо. Але ми посилюємо контроль для боротьби з пендемією», — зазначив Анатолій Зінченко.

У той же час заступниця міського голови Маргарита Ідрісова у черговий раз закликала мешканців Покровська вакцинуватися та не наражати на небезпеку себе і близьких. Вона зазначила, що вакцина у місті є у достатній кількості, а пункти щеплення працюватимуть до «останнього бажаючого вакцинуватися».

- Реклама -