Голова Донецької ОДА Павло Кириленко про ремонт вулиць, ЦНАПу та популістські висловлювання активістів Покровська

Вчора, 1 листопада, у Краматорську відбувся брифінг голови Донецької ОДА Павла Кириленка щодо роботи за минулий місяць.

Після традиційного звіту Павло Олександрович відповів на запитання журналістів та активістів, які стосувалися різних сфер життя регіону.

У черговий раз голові ОДА адресували питання щодо ремонту вулиць Шмідта, Шосейна та Центру надання адміністративних послуг у Покровську. Він зазначив, що поки не буде поставлена крапка у кримінальних провадженнях по цим об’єктам, питання про фінансування з державного чи обласного бюджету підійматися не буде.

«Коли ми по вулиці Шосейній взяли проект, правоохоронні органи зазначили, що там є питання у рамках кримінальних проваджень. І тому, перш ніж ремонтувати за кошти обласного чи державного бюджетів, необхідно врахувати те, щоб ні в якому разі не були приховані сліди злочинів. Якщо цей злочин вже вчинений, то щоб ми ремонтом цих доріг чи ремонтом і добудовою ЦНАПу не призвели до того, щоб ті недоробки на мільйони гривень не були у подальшому приховані тими благими намірами, які будемо робити ми», — підкреслив Павло Олександрович.

Голова ОДА зазначив, фінансування ЦНАПу та ремонту доріг з обласного бюджету можливо лише тоді, коли будуть готові всі експертизи із зазначенням реальних збитків.

«По Центру надання адміністративних послуг — поки не буде експертизи і не буде підтверджено той розмір збитків, а по моїй інформації ці експертні висновки вже отримали по ЦНАПу, тоді буде вирішуватися питання про фінансування з області. Те, що мною було обіцяно, буде зроблено. Так само і по Шосейній, і по Шмідта», — розказав Павло Кириленко.

Також він звернувся до деяких активістів з Покровська, які систематично «спамять» своїми дописами у соціальних мережах.

«Ви можете бути свідками у кримінальних провадженнях. І надавайте не популістські заяви, а надавайте конкретні дані, конкретні факти, які будуть покладені в основу розслідувань по кримінальним провадженням. Менше популізму — більше конкретики. Давайте клопотання до органу досудового розслідування, давайте конкретні свідчення, а не відео, які ви там постійно знімаєте. Давайте свідчення, щоб це вплинуло на хід і реальне завершення досудового розслідування», — підсумував голова ДонОДА.

- Реклама -