На Донеччині судитимуть групу осіб, які без рецепту продавали нарковмісні препарати у аптеках Покровська

У Покровську власник мережі аптечних закладів спільно з трьома фармацевтами організували незаконний бізнес. Вони продавали без необхідного рецепту преперати, які містили кодеїн та псевдоефедрин. Проте у квітні цього року їх діяльність була припинена поліцейськими. 

Організував «схему» розповсюдження нарковмісних лікарських препаратів у аптеках міста Покровськ 48-річний власник однієї з мережі аптечних закладів. У спільники залучив ще трьох фармацевтів, 25, 56 та 62 років, серед яких і донька підприємця.

Під час проведення санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили понад 15 000 блістерів та упаковок медичних препаратів, що складає близько 151 000 доз, а також гроші у розмірі понад 1,1 мільйонів гривень, журнали обліку, чернетки та іншу документацію, мобільні телефони із сім-картками, системні блоки та інші носії інформації.

Загальна вартість вилученого майна за цінами «чорного ринку» складає близько 760 тисяч гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Дії організатора та трьох фігурантів кваліфіковані за ч. 3 ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ч. ч. 1, 2 ст. 320 (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) Кримінального кодексу України.

За вчинене їм загрожує до п’яти років тюремного ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

- Реклама -