В Мирнограді шукачів роботи зібрали під одним дахом

В Мирноградському (раніше — Димитровському) міського центру зайнятості пройшов черговий інформаційно-консультаційний захід «Під одним дахом». Його відвідали 20 осіб.

Під час таких заходів представники різних соціальних служб, громадських організацій та представників влади в єдиному інформаційному просторі надають комплекс соціальних послуг для окремих категорій громадян, передусім соціально вразливим (внутрішньо переміщені особи, демобілізовані учасники АТО, молодь, особи з обмеженими можливостями тощо), а роботодавці — пропонують місця для працевлаштування.

Цього разу захід пройшов у звичному режимі. Присутні одержали інформаційні та консультаційні послуги, юридичні консультації. Найбільше відвідувачів хвилювали питання працевлаштування, отримання матеріальної та медичної допомоги, пенсійного забезпечення, оформлення інвалідності, зміни в законодавстві, що вступили в силу з 1 січня 2017 року.

«Проведення подібних заходів дозволяє, об’єднавши зусилля служби зайнятості, громадських організацій та представників влади, знайти шляхи для вирішення соціальних проблем різних категорій населення та ефективно підтримувати людей в умовах економічних негараздів та військового конфлікту, сприяє швидкому реагуванню на потреби клієнтів, наближенню сфери соціального захисту до громадян», — підкреслюють представники Мирноградського міського центру зайнятості.