У Покровську презентували план оновлення енергоінфраструктури громади на 5 років

Якість обслуговування електромереж обговорили керівники громади та Покровського регіону електромереж ДТЕК «Донецькі електромережі».

На робочій зустрічі разом з депутатами та старостами йшлося про проблеми, на які найбільше скаржаться жителі: часті відключення, перепади напруги та стан електроопор.

Представники ДТЕК зазначили, що електромережі у Покровській ТГ зношені більше ніж на 70%. Деяке обладнання встановлене ще у 50-і роки минулого сторіччя, тому потребує модернізації.

З цією метою енергетики розробили 5-річну програму оновлення та реконструкції обладнання.

«Ми ретельно проаналізували скарги та замовлення від громадян за кожним населеним пунктом. Розробили довготривалий план. Ми чітко розуміємо, що робитимемо кожного року. Ми будемо ремонтувати мережі електропостачання, електрообладнання, основне обладнання, підстанції та інше. Але все це спрямовано на покращення якості обслуговування жителів громади», — зауважив начальник Покровського регіону електромереж ДТЕК Донецькі електромережі Віталій Асіненко.

Всього за 5 років компанія інвестує в модернізацію енергоінфраструктури регіону 164 мільйони гривень. Це дозволить забезпечити стабільним та надійним електропостачанням майже 120 тисяч абонентів.

- Реклама -