Опалювальний сезон на Донеччині у повному обсязі має розпочатися 25 жовтня

Стан підписання договорів з комунальними підприємствами та бюджетними установами на постачання газу в опалювальний період 2021-2022 років обговорили учасники онлайнової наради  під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, яка відбулась 23 жовтня.

«На Донеччині до ГК «Нафтогаз Трейдинг» для укладання договорів звернулися всі 100% об’єктів соціальної сфери, які потребують пільгової ціни на природний газ (встановленої, я нагадаю, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського в рамках «Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.»). А це — 96 закладів дошкільної та загальної середньої освіти; 21 заклад охорони здоров’я», — зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

На сьогодні в області вже працює триста п’ятнадцять котелень. Вони забезпечують теплом 1642 житлових будинків та 465 об’єктів соціальної сфери (у тому числі 206 дитячих садків, 162 школи, 97 лікарень).

А у повному обсязі опалювальний період (за рішеннями органів місцевого самоврядування та військово-цивільних адміністрацій населених пунктів області) розпочнеться 25 жовтня.

- Реклама -