У Покровську встановили сучасні світодіодні знаки біля парку «Ювілейний»

Завдяки перемозі у грантовому проекті від ПРООН з відновлення та розбудови миру на сході України, відділом транспорту у Покровську було встановлено нові сучасні світодіодні знаки.

Так, відтепер перейти дорогу до парку «Ювілейний» мешканцям  стане більш безпечніше. Чотири нові знаки «Пішохідний перехід» були встановлені поблизу арки та головного входу.

Ці знаки підсвічуються світодіодами та відрізняються від звичайних тим, що мають незалежне живлення — сонячні панелі. Саме тому вони будуть працювати незалежно від електричного живлення вуличної мережі.

На стійці, окрім знаків, є і ліхтарі, які підсвічують проїжджу частину і пішохідний перехід у темну пору доби.

Вартість об’єкту, який складається зі стійки, сонячної панелі, ліхтаря та знака, а також його транспортування та встановлення, складає 17,5 тисяч гривень. Всього у Покровську таких знаків було встановлено чотири. Варто відзначити, що з бюджету міста гроші не виділялися. Проект було реалізовано за грантові кошти.

«Це пілотний проект. У разі успішності такі знаки будуть встановлені на інших аварійно небезпечних ділянках Покровська та приєднаних територій. Такі знаки у темний час доби водії можуть побачити з відстані понад 500 метрів, що дасть їм час знизити швидкість та уникнути аварійних ситуацій», — зазначила головний спеціаліст відділу транспорту Вікторія Баранова.

Также вона розказала, що першочергово ці знаки планувалося встановити по вулиці Захисників України, як на одній з найнебезпечніших ділянок дороги у Покровську. Проте через реконструкцію вулиці було обрано інше місце — дорога поблизу парку «Ювілейний», який щодня відвідує велика кількість дорослих і дітей.

 

 

- Реклама -