У Покровську клієнтам пробації розповіли про шкідливий вплив алкоголю

Доволі часто особи, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, ведуть антисоціальний спосіб життя, що виражається у вживанні наркотичних речовин, зловживанні алкогольними напоями та, як наслідок, ці чинники сприяють вчиненню даними особами кримінальних правопорушень.

До індивідуальної роботи з такою категорією засуджених обов’язково залучаються соціальні партнери, з якими Покровський районний відділ № 3 філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області тісно співпрацює під час здійснення покладених на нього завдань, та які займаються профілактикою алкоголізму та наркоманії.

Так, 21 жовтня, з метою проведення індивідуально-профілактичної роботи з суб’єктами пробації, які потребують профілактики алкогольної залежності, працював голова Громадської організації «Будинок благодаті» Дмитро Щербінін.

Під час зустрічі були проведені мотиваційні бесіди щодо зменшення вживання алкоголю, контролю своєї поведінки та емоцій під його впливом, а також щодо можливої відмови від вживання спиртних напоїв з метою зміни свого способу життя.

Зазначена робота з клієнтами пробації триває постійно, адже завдання пробації полягає в тому, щоб мотивувати засудженого до позитивних змін та допомогти людині, яка стала на хибний шлях виправитись.

- Реклама -