Донецька ОДА отримала від Уряду Канади мобільний соціальний офіс

Спеціалізований автомобіль для створення обласної мобільної служби екстреної соціально-психологічної та методичної допомоги громадам отримала Донецька облдержадміністрація сьогодні, 19 жовтня.

Автомобіль було придбано та оснащено необхідним обладнанням в рамках проєкту Програми розвитку ООН «Мобільне надання послуг населенню, яке постраждало на Сході України», що фінансується Урядом Канади.

«Сьогодні принципово важливим є створення ефективної системи надання соціальних послуг та забезпечення ними всіх, хто їх потребує. В рамках реформи децентралізації на Донеччині збільшилась кількість закладів, які надають соціальні послуги, з 33 до 43, також збільшилась кількість фахівців на місцях, які безпосередньо надають ці послуги. В цьому році ми отримали субвенцію з державного бюджету у розмірі 15,5 млн гривень, завдяки чому до кінця року запрацюють ще 9 таких служб, які покращать нашу критичну інфраструктуру», — зазначила заступник голови Донецької ОДА Юлія Костюніна.

Вона наголосила, що завдяки такому автомобілю обласна мобільна служба зможе безпосередньо на місцях проводити навчання у громадах, здійснювати виїзди на екстрені виклики для допомоги постраждалим від насильства, впроваджувати нові інноваційні форми надання соціальних послуг, в тому числі і мешканцям населених пунктів які знаходяться на лінії розмежування.

Облаштований для цього необхідним мультимедійним обладнанням та оргтехнікою автомобіль дасть змогу працювати в будь-яких польових умовах.

- Реклама -