У Покровську тривають роботи з реконструкції меморіалу «Дівчинка»

У Покровську тривають роботи з реконструкції братської могили загиблим воїнам у Другій світовій війні, який у народі називають «Дівчинка».

Нагадаємо, ремонтні роботи цього пам’ятника розпочалися ще навесні 2020 року. Тоді замовником робіт виступило комунальне підприємство «Покровськводоканал». Приблизно через рік функції замовника було передано житлово-комуальному відділу Покровської міськради.

Як повідомив заступник начальника ЖКВ Артем Колосов, під час прийняття та обстеження виконаних робіт, було виявлено певні недоліки, які необхідно було усунути. Житлово-комунальний відділ замовив коригування проекту з подальшим проходженням експертизи.

Також було оголошено тендер на визначення підрядника. Переможцем у ньому стала фірма з Родинського з ціновою пропозицією 2 мільона 130 тисяч гривень.

«Сьогодні тривають роботи з вирівнювання сходів до пам’ятника та встановлення нової мармурової плитки. Після цього підрядники планують перейти до вимощення самого меморіалу», — розказав Артем Колосов.

У свою чергу представник підрядної організації зазначив, що наразі на об’єкті працює шестеро людей, проте у разі необхідності будуть залучати додаткові робочі сили. Ремонтна бригада працюватиме до тих пір, доки дозволятимуть погодні умови.

«Якщо погодні умови зміняться, будемо робити великий намет та обігрівати всередині газовими пальниками, аби дотримуватися температурного режиму при виконанні робіт, та не відставати від графіку», — розказав представник фірми Сергій.

Контроль за реконструкцією меморіалу здійснють фахівці технічного нагляду та працівники житлово-комунального відділу.

 

 

реконструкции Братской могилы погибшим воинам во Второй мировой войне, которую в народе называют памятник «Девочке».

- Реклама -