Мінінфраструктури погодило дві локації для будівництва аеропортів на півночі та півдні Донеччини

Міністерство інфраструктури попередньо погодило дві локації для будівництва двох аеропортів у Донецькій області. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив на брифінгу у Краматорську.

«Міністерством попередньо погоджено дві локації — це північ та південь області. Це Краматорський район — ми відходимо від існуючого аеропорту подвійного призначення, та Маріупольський район – але не з розташуванням безпосередньо у місті. Було передано тільки по Краматорському району шість локацій. Ми відпрацювали всі шість, щоб було з чого обирати», — сказав очільник області.

Враховувалась і необхідні довжина й ширина посадкової смуги, навантаженість, площа земельної ділянки, віддаленість від лінії розмежування тощо.

«Після визначення локацій, подальшого алгоритму дій, піде проєктування — це надскладний процес, джерела фінансування. Буду поступово інформувати. Але однозначно, що з мертвої точки воно зрушено», — зазначив очільник області.

- Реклама -