Результати роботи гвардійців в районі проведення ООС за тиждень

Щодня підрозділи Національної гвардії України в районі проведення ООС перевіряють транспортні засоби, документи та звіряють інформацію з базою розшуку для того, щоб припинити незаконне перевезення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин й для виявлення осіб, які порушили закони України.

Протягом тижня особовий склад Нацгвардії України в межах ізоляційно-обмежувальних заходів на мобільних та стаціонарних блокпостах в районі проведення операції Об’єднаних сил здійснив перевірку понад 32 тисяч транспортних засобів та близько 51 тисячі осіб, під час чого виявив 87 адміністративних правопорушень та затримав за підозрою у скоєнні кримінальних злочинів 7 осіб.

Зокрема, гвардійці зі складу Об’єднаних сил виявили жінку, яка за розшуковою базою МВС вважається причетною до участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ). Інспектором СРПП Станично-Луганського ВП в Луганській області поліцейським було проведено затримання громадянки та доставлено її до Станично-Луганського ВП НПУ в Луганській області за підозрою у скоєнні злочину, що передбачений ст.260 ККУ
«Створення не передбаченних законом воєнізованих або збройних формувань» про що занесено інформацію до ЄРДР.

28  вересня під час несення служби зупинено транспортний засіб «LADA 21111», під керуванням чоловіка. Під час перевірки документів встановлено, що водій причетний до скоєння крадіжки. По даному факту співробітниками Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області зареєстровано ЄО за ч. 1 ст. 185 ККУ «Крадіжка».

У той же день під час несення служби зупинено транспортний засіб «ЗАЗ-DAEWOO», під керуванням чоловіка. В ході проведення перевірки встановлено, що посвідчення водія викликало підозру, захисний шар відслоївся від пластику. По даному факту співробітником СРПП ВП Маріупольського РУП ГУНП в Донецькій області зареєстровано ЄО за ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

30 вересня під час несення служби перевірено 26 річного чоловіка. В ході перевірки даний громадянин повідомив, що в його сумці знаходиться засіб для куріння суміші рослинного походження та поліетиленовий пакет з білою порошкоподібною речовиною вагою приблизно 3 гр. По даному факту ВП ГУНП України в Донецькій області зареєстровано ЄО за ст. 309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

1 жовтня під час несення служби для перевірки був зупинений транспортний засіб «ВАЗ 2110», під керуванням громадянина України. Під час перевірки встановлено, що водій перебуває у базі даних осіб, які знаходяться у розшуку, причетний до розбою. По даному факту співробітниками Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області
внесено інформацію до єдиного обліку, щодо підозри у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 187 ККУ «Розбій».

- Реклама -