У Покровську планують побудувати індустріальний парк

У Покровську планують побудувати індустріальний парк. Земельну ділянку під нього виділили вчора, 29 вересня, під час позачергової сесії.

Індустріальний парк – це відносно нова для України форма ведення бізнесу та організації нових виробництв. Для громади це – ефективний спосіб залучення інвестицій у свій подальший розвиток. І Покровська громада — одна з небагатьох в Україні, яка отримає державну підтримку на створення такого об’єкту.

Землю, площею понад 15 га, було виділено в районі вулиці Аграрна.

«Ми поспішаємо зібрати увесь пакет документів, щоб вже найближчим часом отримати фінансування на будівництво сучасного технопарку. Для цього ми повинні мати кадастровий номер земельної ділянки. Вже на жовтневій сесії буде презентована концепція індустріального парку», — зазначила під час онлайн-засідання позачергової сесії секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Завдяки реалізації цього проєкту у Покровську будуть створені нові робочі місця на виробничих потужностях, покращиться інвестиційна привабливість міста, збільшиться експортний потенціал місцевих підприємств, а соціально-побутова, транспортна та комунальна інфраструктури отримають поштовх для розвитку.

Орієнтовна вартість реалізації проєкту на сьогодні складає понад 65 мільйонів гривень.

 

- Реклама -