У Покровську посилили карантинні заходи до «помаранчевої» зони

Сьогодні, 27 вересня, у Покровську відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, на якому одноголосно було прийняте рішення щодо посилення карантинних заходів до «помаранчевої» зони.

Так, завідувачка ковідним відділенням Покровської КЛІЛ Юлія Кашик повідомила, що наразі у відділенні перебуває 84 пацієнти, серед яких одна вагітна жінка.

«За п’ятницю, суботу та неділю до нашого відділення було госпіталізовано 25 пацієнтів. Хворі дуже важкі, 6 людей на апаратах штучної вентиляції легенів. Не вистачає палат, хворі лежать у коридорах на першому поверсі. Також не вистачає працівників, наразі працює лише 5 лікарів на все відділення, які цілодобова рятують життя та знаходяться поруч з пацієнтами», — розповіла Юлія Кашик.

Також вона додала, що з 84 осіб, що перебувають у відділенні, 70 — у тяжкому стані.

Що ж стосується освіти, то насьогодні в Покровській громаді працюють усі навчальні заклади. Проте, є підтверджені випадки захворювання як серед учнів, так і серед педагогів (31 учень та 9 працівників). Саме тому на дистанційному навчанні перебувають 9 класів та 7 педагогів. Що стосується дошкільної освіти, то на самоізоляції знаходяться 8 груп та 5 вихователів.

Членами комісії ТЕБ та НС було прийняте рішення про впровадження на території громади карантинних обмежень, які відповідають «помаранчевій» карантинній зоні. А це позначає, що:

  • у громадських місцях та громадському міському транспорті дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції;
  • рівень заповненості кінозалів, культурних заходів не більш ніж 50%;
  • заборона масових заходів, якщо неможливо дотримуватися норми — не менш однієї людини на 1 квадратний метр;
  • спортивні зали та фітнес-центри можуть працювати при заповненості не більш однієї людини на 10 квадратних метрів;
  • перехід на дистанційне навчання закладів освіти, позашкільної освіти та дитячих садків, де вакциновані менше 80% працівників.

Відповідні служби контролюватимуть дотримання мешканцями усіх заходів як у громадських місцях, так і у громадському транспорті.

Також заступниця Покровського міського голови Маргарити Ідрісова зазначила, що наразі розглядається можливість розгортання додаткових ліжко-місць у Родинській лікарні чи у Покровській міській лікарні (залізнична лікарня у селищі Динасового заводу). Також Маргарита Олександрівна підкреслила, що ведуться перемовини з військовим шпиталем, який у разі необхідності може надати 20-30 ліжок для госпіталізації хворих на коронавірус.

Наприкінці засідання присутні в черговий раз звернулися до мешканців міста з проханням не нехтувати правилами безпеки, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, а також вакцинуватися.

 

- Реклама -