У Покровську пробація провела захід з протидії насильству та булінгу

Сьогодні, 20 вересня, в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу Покровським районним відділом №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно з Покровським районним управлінням поліції ГУНП в Донецькій області організовано просвітницький захід під гаслом: « топБулінг. Ні — насильству в освітньому середовищі!» 

Захід проведений для учнів 8 класів НВК №2 Покровської міської ради.

В ході заходу діти ознайомилися з поняттям: «Булінг», його видами, учасниками та методами захисту. Діти взяли участь в обговоренні проблемних питань, що виникають у них в повсякденному житті, спільно розглянули шляхи їх вирішення.

Співробітниками уповноваженого органу з питань пробації ознайомлено учнів з адміністративною відповідальністю, що настає для кривдників та їх батьків за вчинення булінгу. Під час заходу учням наголошено на необхідності знання, розуміння та дотримання певних законів, норм поведінки, своїх обов’язків перед суспільством.

Зауважено, що в кожної дії є наслідки тому дуже важливо навчитись усвідомлювати наслідки своїх неправомірних вчинків.

Такі заходи спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.

- Реклама -