У Покровську ввели «жовтий» карантинний рівень

Сьогодні, 17 вересня, у Покровську відбулося позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС.

Причиною стало стрімке погіршення епідеміологічної ситуації в місті. Як повідомила директор КП «ЦПМСД» Інеса Остряніна, на сьогодні у Покровську зросла захворюваність на ГРВІ, грип та ковід.

«Якщо взяти ГРВІ та грип, то зараз в 2 рази перевищено поріг захворюваності. По ковіду ми відзначаємо наступне: за вчорашній день, 16 вересня, ми отримали 93 позитивні ПЛР-тести. Тобто, зі 140 взятих тестів у нас 73 позитивні, з них 14 — діти, які хворіють пневмонією», — наголосила Інеса Леонідівна.

У свою чергу керівниця ковідного відділення Юлія Кашик зазначила, що кількість госпіталізованих пацієнтів зросла. На сьогоднішній день, до 13-ої години, було госпіталізовано вже 6 людей.

«Зараз у нас у відділенні перебуває 38 людей: вкрай важких — 5 пацієнтів, важких — 17, ще 5 — на апаратах штучної вентиляції легенів. Таких важких випадків, які є в нас зараз, ще не було ніколи», — підкреслила лікарка.

Що стосується закладів освіти, то на самоізоляції перебуває 15 класів та дві групи дитячих дошкільних навчальних закладів.

Тому членами комісії ТЕБ та НС було прийняте рішення щодо введення у Покровській ОТГ обмежень, які застосовуються у «жовтій» карантинній зоні. З сьогоднішнього дня мешканці мають:

  • у громадських місцях та громадському міському транспорті дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції;
  • рівень заповненості кінозалів, культурних заходів не більш ніж 50%;
  • заборона масових заходів, якщо неможливо дотримуватися норми — не менш однієї людини на 1 квадратний метр;
  • спортивні зали та фітнес-центри можуть працювати при заповненості не більш однієї людини на 10 квадратних метрів;
  • перехід на дистанційне навчання закладів освіти, позашкільної освіти та дитячих садків, де вакциновані менше 80% працівників.

Також всіх мешканців громади в черговий раз закликали вакцинуватися та не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Члени комісії одноголосно підтримали рішення про посилення карантинних заходів з сьогоднішнього дня.

- Реклама -