Учасники ЗНО з найвищими результатами отримають президентські стипендії

Вчора, 15 вересня, на засіданні Уряду було прийняте рішення про виділення грошей на стипендії учасникам ЗНо, які показали найкращі результати, та премії переможцям цьогорічних міжнародних учнівських олімпіад.

«Переможці цьогорічних міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та хімії отримають премії Президента України у розмірі 100 тисяч гривень. А учасники зовнішнього незалежного оцінювання з найвищими результатами, – стипендії Президента України (виплачуватимуться протягом року, щомісяця, у розмірі 10 тис. гривень)», – повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Також Міністр зазначив, що відтепер стипендії та премії призначатимуться щороку за результатами участі у ЗНО та міжнародних олімпіадах.

«Таке заохочення обдарованих дітей стане стимулом для продовження навчання в закладах вищої освіти України та розвитку інтелектуального потенціалу суспільства загалом. Дякую Президентові України Володимиру Зеленському, Прем’єр-міністрові Денису Шмигалю та членам Уряду за підтримку талановитої молоді, досягнення якої сприяють підвищенню рівня авторитету нашої держави», – підкреслив Сергій Шкарлет.

- Реклама -