Мешканцям Покровська розповіли, як стати волонтером пробації

Сьогодні, 13 вересня, у Покровському районному відділі №3 філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області для клієнтів пробації, заступником начальника відділу Ганною Кубрак було проведено просвітницький захід, на якому присутнім роз’яснено про можливість стати волонтером пробації після закінчення строку відбування покарання та після зняття та погашення в установленому законом порядку судимості.

Всім охочим було нагадано, що волонтерська діяльність в пробації  це неоплачувана, свідома, добровільна діяльність на благо інших, велика соціальна відповідальність та певний ризик. Тому до здійснення волонтерства можуть бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій.

Під час зустрічі акцентовано увагу на тому що, волонтери важливі для суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи на власному прикладі, що все можливо і кожен має право на другий шанс, що в житті є речі більш цінні ніж отримання матеріальної нагороди.

Наприкінці заходу було наголошено, що діяльність волонтера в пробації це велика відповідальність, тільки спільні зусилля зможуть допомогти засудженим переглянути свій погляд на життя і стати на шлях виправлення, адже ми самі творці свого життя, тому треба не боятися мріяти і робити щось нове.

- Реклама -