У Добропіллі визначили краще аварійно-рятувальне відділення

Вчора, 9 вересня, у Добропіллі  відбулися змагання «Краще аварійно-рятувальне відділення» серед підрозділів Донецької області.

Завдання, які необхідно було виконати, були як теоретичні, так і практичні. Учасники змагань виконували вправи на подолання смуги з перешкодами, перерізання дерев’яної перешкоди, вправлялися на силовому тренажері «Кайзер». Т

Також рятувальники виконували вправи на з’єднання елементів пневматичного комплекту та підготовки його до роботи, подолання зйомної перешкоди з перенесенням пневматичного комплекту та бензорізу до завалу.

Учасники змагань здійснювали пошук і деблокування постраждалого під завалом будівельних конструкцій, зрізання металевої перешкоди для відкриття дверей та підготовки бензоріза для підняття на висоту, а також підйом бензорізів.

Попри напружену боротьбу, що тривала впродовж змагань, панувала атмосфера підтримки та взаємодопомоги, яка завжди присутня в злагодженій роботі рятувальників.

За результатами змагань перше місце посіла команда з м. Маріуполя, 2 місце – команда з м. Слов’янська та 3 місце – команда з м. Дружківка.

- Реклама -