Депутат Сергій Андрійченко допоміг канцелярськими наборами багатодітним сім’ям Покровської ОТГ

Нещодавно розпочався новий навчальний рік і діти відправилися до школи. Більшість батьків витратили чимало коштів, аби придбати для школярів усе необхідне. 

Розуміючи, як важко багатодітним родинам, де виховується четверо, а то й п’ятеро дітей, зібратися до школи, депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко вирішив допомогти їм канцелярськими наборами.

«Протягом багатьох років ми всіляко допомагаємо незахищеним категоріям населення — ветеранам, пенсіонерам, дітям. На цей раз ми вирішили допомогти канцелярією багатодітним родинам, які зверталися за допомогою, адже зібрати дитину в школу в нинішній час досить затратно для батьків. Шкільні набори були підібрані відповідно до віку і потреб дітей, адже у нас є і старшокласники і ті, хто перший раз відправиться за знаннями», — розповів журналістам депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко.

Так, сьогодні усе необхідне для навчання отримали багатодітні родини з Покровська, Новоєлизаветівки, Срібного та Горіхового. У канцелярських наборах були зошити, ручки, олівці, фарби, кольоровий папір, альбоми для малювання та інше необхідне для школи приладдя.

Під час спілкування матусі зазначали, що це велика допомога для їх родин, та від щирого серця дякували депутату за турботу та підтримку.

- Реклама -