Через декілька днів у Покровську планують розпочати ремонт дороги по вулиці Захисників України

Через декілька днів у Покровську планують розпочати ремонт дороги по вулиці Захисників України. Про це стало відомо сьогодні, 9 вересня, під час технічної наради.

Так, до Покровська завітали представники Донецької ОДА, аби обговорити технічні питання проєкту реконструкції, адже саме ДонОДА виступає замовником робіт.

Як повідомив директор Департаменту розвитку базових галузей промисловості Артем Литвинов, на капітальний ремонт вулиці Захисників України з державного бюджету було виділено понад 440 мільйонів гривень. З них 350 мільйонів гривень вже надійшли до обласного бюджету.

Насьогодні було проведено тендер та визначено підрядника. Роботи виконуватиме компанія «Автомагістраль-Південь». Представники підприємства також були присутні на нараді та запевнили всіх, що для них це не перший такий масштабний проект, та вони не бачать проблем у виконанні ремонту.

За умовами проєкту термін виконання ремонтних робіт складає 24 місяці. Незабаром буде розроблено схему курсування транспорту під час реконструкції дороги, про яку мешканцям Покровська повідомлять додатково.

- Реклама -