У Покровську триває вакцинація: щеплення зробили працівники тепломережі

У Покровську триває вакцинація від коронавірусу. Сьогодні щеплення від небезпечної хвороби зробили працівники та керівник комунального підприємства «Покровськтепломережа».

Так, вакцинуватися виявили бажання 45 працівників на чолі з директором Максимом Батенком. Вони отримали першу дозу вакцини Pfizer-BioNTech. Для повної імунізації вони через 21-28 днів вони мають отримати другу дозу.

«Восени минулого року на COVID-19 захворіли майже 60% співробітників КП «Покровськтепломережа». Опалювальний сезон опинився під загрозою зриву. І здоров’я людям це теж не додало. Аби не наражатися на небезпеку, цього року ми вирішили скористатися можливістю колективної вакцинації. Це цілком безпечно і дуже зручно. Я сам серед перших сьогодні вакцинувався, аби підтримати своїм прикладом наш колектив,» — розповів Максим Батенко.

Перед щепленням комунальникам вимірювали тиск та температуру. Після уколи ще півгодини вони знаходилися під наглядом медичних працівників, а потім повернулися до виконання своїх обов’язків.

Заступниця міського голови Маргарита Ідрісова подякувала робітникам «Покровськтепломережа» за свідому позицію щодо свого здоров’я та безпеки оточуючих, а також повідомила, що наразі щеплення отримують працівники освіти. А на наступному тижні вакцинуватися будуть працівники «Покровськводоканалу».

- Реклама -