Депутат Сергій Андрійченко та «Молодіжна партія» привітали ветеранів Покровська і Родинського з Днем визволення Донбасу

Сьогодн, 8 вересня, мешканці Донеччини відзначають особливу дату — День визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників. Через десятиліття пам’ять про ті страшні роки зберігають ветерани, яких, на жаль, з кожним роком стає все менше.

За доброю традицією у цей день учасників бойових дій з Покровська та Родинського відвідав депутат Покровської міськради Сергій Андрійченко та члени його команди.

«Для кожного з нас — це особливий день, адже ці люди зробили неймовірне для нас і майбутніх поколінь. Вони подарували нам мирне небо. Протягом багатьох років наша команда реалізує проект допомоги ветеранам. Щомісячні продуктові набори,  відвідування, допомога у вирішенні побутових питань та просто душевні розмови — це те мале, що ми можемо зробити для них.

Вони потребують нашої уваги не тільки напередодні свят, а кожного дня. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо надати їм необхідну підтримку та допомогу», — зазначив Сергій Сергійович.

Одним з перших зустрічав Сергія Андрійченка мешканець Родинського, ветеран Другої світової війни Віктор Шабатов. У цей же час до нього завітали й учні однієї зі шкіл, тому Віктор Тихонович із задоволенням спілкувався з гостями, згадував воєнні роки і своїх бойових товаришів, а також ділився повсякденними проблемами.

Протягом дня відвідували учасників бойових дій і депутати від «Молодіжної партії». Вони вітали ветеранів з річницею визволення Донбасу та презентували їм продуктові набори, які стануть пенсіонерам гарною допомогою. У кожному дворі і квартирі гостей проводжали словами подяки за те, що є ще такі уважні і небайдужі люди, які піклуються про них не тільки у свята, а й цілий рік.

- Реклама -