Як на Донеччині відзначають День визволення Донбасу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогоднішній день, 8 вересня, особлива дата для Донецької області — День визволення Донбасу від нацистських загарбників. 

Минуло вже 78 років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні.

Сьогодні в усіх містах та селах нашого регіону проходять урочисті мітинги, на яких вшановують тих, хто ціною власного здоров’я, а іноді й життя, визволяв наш край.

Покровськ

У сквері Соборний сьогодні зранку зібралися представники місцевої влади, духовенства, депутати, ветерани, громадські діячі та активісті.

У визволенні Донбасу брали участь багато покровчан. 8 вересня 1943 року місто звільняли 4 стрілецькі дивізії, 2 стрілецькі корпуси, танковий корпус, а також авіаційний полк.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків, полеглих у боротьбі за свободу, та поклали квіти до пам’ятника.

Добропілля

На урочистий захід зібралися представники влади, військкомату, громадських організацій, а також небайдужі мешканці міста.

Учасники заходу ходою пройшли до Меморіалу загиблим героям-землякам, де відбувся мітинг.

Під час заходу звучали зворушливі композиції у виконанні місцевих колективів. Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання, а по закінченню урочистостей стартував велопробіг, учасниками якого стала молодь міста.

Селидове

На урочистий мітинг з нагоди річниці визволення Донбасу зібралися і у Селидовому. На захід прийшли представники місцевої влади, підприємств і установ міста, небайдужі мешканці.

Біля пам’ятника воїнам-переможцям відбувся захід, під час якого згадали тих, хто поклав своє життя задля визволення рідного краю.

 

 

- Реклама -