Зведений бюджет Донеччини у 2021 році отримав майже на 8 мільярдів гривень більше за торішні показники

За результатами роботи протягом січня-серпня 2021 року фахівцями податкової служби Донеччини забезпечено надходження до зведеного бюджету країни у сумі 22,2 млрд грн, що на 7,7 млрд грн більше за показники минулого року – повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Донецькій області Віталій Долгальов.

Найбільші надходження до зведеного бюджету країни за територіальною приналежністю належать м. Маріуполю – майже 5,4 млрд грн, або 34% від усіх надходжень по області, м. Покровську – майже 2,1 млрд грн, або 13%, та м. Краматорську – 1,9 млрд грн, або 12 відсотків.

У розрізі податків найбільші надходження до зведеного бюджету Донецького регіону забезпечені з податку на доходи фізичних осіб — майже 9,7 млрд гривень. Це на 1,5 млрд грн перевищує минулорічні показники.

Надходження ПДВ до бюджету склали 2,1 млрд грн, фактичне зростання до показників минулого року становить 311,8 млн грн, або 17,0 відсотків.

Податку на прибуток з початку року надійшло 6,7 млрд грн, у тому числі надходження до державного бюджету склали 6 млрд грн, до місцевого – 0,7 млрд гривень.

Як зауважив Віталій Долгальов, сьогодні добровільна сплата податків бізнесом Донеччини є одним з основних джерел наповнення бюджету. Зростанню доходів сприяють як підвищення економічної активності регіону, так і результативна робота спеціалістів податкових органів Донецької області з протидії ухиленню від оподаткування.

- Реклама -