На Донеччині зафіксовано випадки COVID-19, викликані штамом Дельта

Випадки коронавірусної хвороби, викликані новим штамом Дельта,  зафіксовані у Донецькій області у серпні.

Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«У серпні було вибірково проведено обстеження вже хворих на  COVID-19, які мають лабораторне підтвердження та знаходяться у стаціонарах, на наявність Дельта-антигену.  Так, с 2 по 19 серпня було відібрано 50 випадкових проб від пацієнтів і вони були направлені до референс-лабораторії Центра громадського здоров’я. З цих 50 зразків один потребує уточнення,  один – секвестрації, а решта 48, на жаль, підтвердили штам вірусу.  Таким чином вже с серпня Донеччина має  захворювання і штамом Дельта також», —  сказав він.

На сьогодні Донецька область у зеленій зоні, але з 28 серпня розпочалось зростання кількості госпіталізованих осіб, хворих на COVID-19.

- Реклама -