У Бахмуті стартував Кубок України з кікбоксингу WAKO

Понад 500 учасників із 17 регіонів і столиці нашої держави змагатимуться за нагороди Кубку України з кікбоксингу WAKO та всеукраїнського турніру пам’яті Павла Орла, старт яким дали 3 вересня на базі стадіону «Металург» міста Бахмут.

Окремих відзнак удостоїлися представники Донеччини, які успішно виступили на етапі Кубку Європи з кікбоксингу WAKO 2021 року в Хорватії: переможці Владислав Гіда, Уляна Міщенко, Закаріа Джалілов та срібний призер Рінат Аскеров. Також у рамках церемонії відкриття змагань відбулося вручення посвідчень майстрів спорту України міжнародного класу, подяк від обласної федерації.

Протягом трьох днів кращих на рингу (розділи «фул-контакт», «лоу-кік», «К-1») і татамі (розділи «поїнт-файтинг», «лайт-контакт», «кік-лайт», «музичні вправи») визначатимуть кікбоксери з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та міста Київ.

Учасники Кубку України серед дорослих – це спортсмени віком 19-40 років, а всеукраїнського турніру серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок – від 10 до 18 років. Переможців нагородять 5 вересня.

- Реклама -