У Покровську провели круглий стіл з піклувальниками та опікунами

Сьогодні, 2 вересня, у Покровському міському центрі соціальних служб відбувся круглий стіл, у якому прийняли участь піклувальники та опікуни.

Цей захід було орієнтовано на родини, які тільки стали або планують стати прийомними батьками чи патронатними вихователями.

Так, у Покровську на обліку перебуває 205 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Серед них є діти, які охоплені сімейними формами виховання. Наразі 163 дитини знаходиться під опікою. Ще двоє дітей виховується у прийомній родині. Також у громаді функціонують 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких проживають 27 дітей.

Варто відзначити, що в Україні триває реформа деінституалізації, згідно якої дітей виводять з інтернатних закладів та влаштовують їх до сімейних форм виховання. Наразі у Покровській громаді є 14 дітей, які потребують батьківського піклування та очікують на своїх прийомних батьків чи патронатних вихователів.

Сьогодні піклувальникам та опікунам працівниками центру було надано інформацію стосовно їх прав та обов’язків, про допомогу, яку вони можуть отримати, грошове забезпечення тощо.

«Шановні мешканці Покровської ОТГ! Кожен з нас хоча б раз у житті замислювався над тим, ким бути. Звертають до тих, кого спілкування та турбота про малечу надихають, надають життєвих сил та енергії. Є такі професії — прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі. Найголовніше у цих професіях — любити дитину, турбуватися про неї. Якщо це про вас, знайте, у нас багато вакансій», — звернулася до покровчан начальниця служби у справах дітей Наталія Гергуленко.

Отже, якщо ви маєте в собі бажання та сили подарувати дитині частинку свого серця, звертайтеся до служби у справах дітей Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ, вул. Шевченка, 53, тел.: 062-352-12-39, або до Покровського міського центру соціальних служб: м-н «Сонячний», 8.

- Реклама -