«У Покровську 18 з 19 котельних готові до опалювального сезону», — директор тепломережі Максим Батенко

У Покровську 18 з 19 котельних на 100% готові до опалювального сезону. Про це сьогодні, 31 серпня, під час брифінгу заявив директор комунального підприємства «Покровськтепломережа» Максим Батенко.

«По одній котельній запізнюємося. Були депутатським корпусом виділені кошти на реконструкцію, але через зростання вартості на котли та проблеми з розмитненням, у цьому році ремонт не буде закінчено. Будемо запускатися на старих котлах», — розповів Максим Володимирович.

Також з’ясувалося, що більшість з котельних працюють лише на 20-25% потужності. Через це планується їх об’єднання. Так, наприклад, є можливість об’єднати котельні №1 та №8: з 8-ї зробити теплопункт, а 1-шу повністю реконструювати. Таким же чином можна об’єднати і котельні №7 та №2, №11 та №4.

Проте для цього необхідні чималі фінансові затрати — близько 150 мільонів гривень на одне об’єднання. Саме тому підприємство подало свої проєкти з оптимізації газу та електроенергії на розгляд Королівству Данії. Їх загальна вартість склала близько 550 мільйонів гривень.

Наприкінці брифінгу Максим Батенко зазначив, що у цьому році при підготовці до опалювального сезону працівниками «Покровськтепломережі» було замінено близько 4 кілометрів труб. На це депутатами з бюджету міста було виділено майже 3,5 мільйона гривень.

- Реклама -