У Покровську пройшла церемонія посвяти у першокурсники

Сьогодні, 31 серпня, у Покровську біля Донецького національного технічного університету пройшла церемонія посвяти у першокурсники.

На площі Шибанкова зібралися вчорашні абітурієнти, їх батьки, педагоги та гості, аби розділити одну з найважливіших подій – церемонію посвяти у студенти.

Керівництво вищого навчального закладу привітало першокурсників, побажало новоспеченим студентам цікавого, насиченого життя, успіхів у навчанні, а також закликало гордо нести знамено свого вишу.

Далі ведучі повідали присутнім про основні віхи історії ДонНТУ та його сьогодення, більш детально познайомили з університетом, структурою та деканами – людьми, які спрямовують роботу цілого факультету.

Після цього хвилюючого моменту першокурсники виступили з промовою, а завершилася церемонія традиційним міжнародним гімном Гаудеамусом.

Далі кожен із факультетів провів організаційні збори, на яких декани та їх заступники більш детально розповіли про специфіку навчання та надали необхідні поради для того, аби студентське життя проходило максимально комфортно та легко.

- Реклама -