Розпочато реалізацію проєкту, спрямованого на підвищення рівня довіри між поліцією та мешканцями громад Покровського району

З вересня місяця ГО «Добропільський центр молоді “Добро” у співпраці з Покровським районним управлінням поліції, виконавчим комітетом Покровської ОТГ, Покровської РДА , ГО «Твори Добропілля» та ГО «Портал «Пошук» розпочали реалізацію проєкту «Створення Діалогової платформи на базі Покровського РУП з доступом людей з інвалідністю».

Його метою є покращення комунікації та популяризації інноваційних альтернативних методів вирішення групових конфліктів, що втілюються поліцією у партнерстві з населенням, та покращення надання безпекових послуг мешканцям Покровського району.

Проєктом передбачається, що на базі Покровського районного управління поліції буде створено:

  • діалогову платформу для проведення навчальних, інформаційних та діалогових заходів за участі мешканців громад району, поліцейських районного управління та відділів
  • дружній до людини простір для прийому громадян з доступом людей з інвалідністю, що буде сприяти покращенню надання поліцейських послуг мешканцям Покровського району.

Під час проєкту, крім облаштування діалогового простору, буде проведено серію тренінгових навчань щодо діалогового підходу та неконфліктної комунікації. Заняття з цих тем покликані на підвищення обізнаності стосовно інструментів альтернативного вирішення конфліктів як серед працівників поліції, так і представників Покровської громади.

Зацікавлені мешканці громад Покровського району 19-20 вересня можуть долучитися до першого заходу проєкту, а саме «Школи громадської активності: безпекові ініціативи з урахуванням потреб вразливих груп», заповниши аплікаційну форму за посиланням: https://goo.su/7CLY 

За наступними анонсами проєктних заходів можна буде ознайомитись на сторінках партнерів проєкту у соціальній мережі Facebook.

Проєкт реалізується в рамках Програми із відновлення та розбудови миру ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.

- Реклама -