Рятувальник з Покровська Данило Остапко виборов чемпіонство світу зі стрітліфтингу

23-річний рятувальник з Покровська Данило Остапко став чемпіоном світу зі стрітліфтингу у ваговій категорії до 80 кілограмів.

Так, нещодавно у Києві пройшов чемпіонат світу з воркауту World Street Workout Championship. У своїй ваговій категорії Данило обійшов 130 конкурентів з 15 країн, причому встановивши власний рекорд. На турніку воркаутер підняв 105 кг, а на брусах зробив 132,5 кг.

Данило Остапко – випускник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України. Зараз він працює начальником караула 9 Державного пожежно-рятувального загону 83 ДПРЧ (Родинське). Данило займається воркаутом з 10 років. Але, говорить, що старт серйозним тренуванням для нього розпочався 6 років тому. За цей період у нього вже майже не було перерв.

Стрітліфтинг, у світової першості з якого хлопець одержав впевнену перемогу — це різновид воркауту, силовий вид спорту, що включає в себе підтягування на турніках та брусах з додатковим обтяженням, підвищеним до поясу спортсмена.

- Реклама -