Сімейний фестиваль, українські зірки та лазерне шоу: програма заходів на День шахтаря у Покровську

У суботу, 28 серпня, у Покровську відбудеться масштабне святкування Дня міста та Дня шахтаря. Цього року воно проходитиме на двох локаціях — у парку «Ювілейний» та на стадіоні «Олімпієць», повідомила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова.

Так, з 10-00 у парку розпочнеться сімейний фестиваль з різноманітними зонами та сюрпризами. Активні учасники можуть заробити маленькі вуглики, які потім обмінюватимуть на приємні подарунки та сувеніри. Також на фестиваль завітають відомі українські стронгмени — Василь Вірастюк, Сергій Конюшок, Олександр Лашин.

А вже о 17-30 на стадіоні «Олімпієць» концертом київського хору розпочнеться вечірня програма святкування. Після цього відбудеться урочиста частина з нагородженням найкращих представників громади.

Ведучою свята буде відома українська актриса Ольга Сумська. Вітати покровчан зі святами будуть такі артисти як Арсен Мірзоян, Влад Ситник та гурт «Мозги».

Раніше анонсоване шоу дронів не відбудеться з технічних причин. Проте замість нього мешканці міста зможуть насолодитися лазерним шоу та фейєрверком.

- Реклама -